Home » Genel » Haber Türk Radyo Dinle

Haber Türk Radyo Dinle

HABERTÜRK RADYO
Haber Türk Radyo, Bağımsız gazeteciler tarafından kurulan haber kanalıdır. Ciner Holding’e bağlı olarak yayın yapan radyonun sahibi Turgay Ciner’dir. Habertürk Radyo kaliteli, doğru, nitelikli ve dürüst haber yapma anlayışına sahip olup en güncel haber ulaşmanıza yardımcı oluyor. “Gücü özgürlüğünde” sloganı ile yola çıkan Habertürk Radyo 2001 yılının Mart ayında yayına başlamış, 90.4 FM bandı üzerinden yayına devam etmektedir.
Radyoda ağırlıklı olarak 24 saat haber bulabilişiniz. Siyaset, spor, sosyal medya ve diğer tüm alanlarda haberi bir adar bulabileceğiniz tek adres. Habertürk Radyo sadece haber sunmaktan ziyade siyasi tartışmalar, güncel olayların değerlendirilmesi, yorumlanması ve gerekli eleştirilerin yapılması konusunda da oldukça cesur ve korkusuzdur.
Buda Habertürk Radyosu dinlenmesine en büyük sebeplerinden birisidir. Kanalın işinde uzman gazeteciler ve haber spikerleri ile sizlere en doğru ve kaliteli haberi gerçekleri göz önüne sererek ve yapılması gereken tüm eleştirileri yaparak Türk haber dünyasında en önemli haber kanalı olmuştur. Eğer özel ve cesur haber duymak istiyorsanız Haber Türk Radyo’yu dinlemekten vazgeçmeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>